Maciej Ulewicz – dziennikarz kulturalny telewizyjny i radiowy. Przez 10 lat związany z Radiem Pin, następnie z Radiem Bajka a w jeszcze wcześniejszych czasach z radiem Gdańsk. Współautor i współprowadzący program kulturalny “Kultura do Kwadratu” emitowany na antenie Polsat News 2.

Samozwańczy krytyk teatralny i filmowy. Swoimi gustami muzycznymi z chęcią dzieli się z miastem i światem. Twórca i producent serii płyt z muzyką basketball trikots günstig cudowną Pin in Pink 1, 2, 3, Pink in Pink 4, oraz  In Pink 5  będącą jednym z najważniejszych  elementów corocznej Kampanii Różowej Wstążki wspierającej walkę z rakiem piersi.

Swego czasu założyciel i lider kultowej teraz trójmiejskiej formacji IMTM, aktualnie wokalnie udzielający się w efemerycznej formacji Prince of Dreistadt and The Girls From Warchau Stadt Palast. Mówi dużo i dość głośno na tematy wszelakie, uważa się za dowcipnego, kocha jazz, podobno ma basketball trikots hipnotyczny uwodzicielski głos. Potrafi być pretensjonalny i uroczy. Pisze felietony i recenzje muzyczne w magazynie Sukces.

Kategorie: Aktualności

Translate to