Rok temu wybuchła 44-dniowa wojna w Karabachu. Ta kolejna odsłona, trwającego od lat konfliktu, kosztowała życie ponad 10 000 osób.

Czy może istnieć wspólna przyszłość dla młodych pokoleń na Kaukazie? Jak rozpocząć proces gojenia ran zadanych przez wojnę?

W czwartek, 28 października w Warszawie aktywistki i aktywiści z Gruzji, Armenii, Azerbejdżanu, Polski i innych miejsc świata spotkają się razem. Wspólnie z nimi poszukamy konkretnych rozwiązań, które dadzą nadzieję na rozpoczęcie prawdziwego dialogu. Spotkanie będzie miało charakter otwartego warsztatu międzynarodowego.

  • W pierwszej części zaproszenie goście zaprezentują swoje propozycje działań.
  • W drugiej części podzielimy się na grupy, w których wspólnie wypracujemy nowe praktyczne pomysły.
  • W trzeciej części zaprezentujemy i omówimy rezultaty naszej pracy.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich chętnych. Nie musisz znać się na Kaukazie i geopolityce. Jeżeli bliskie są Ci prawa człowieka, nie boisz się kreatywnych rozwiązań, to spotkanie jest dla Ciebie!

W spotkaniu wezmą udział m.in.:
🟣 Adam Michnik;
🟣 Hijran Aliyeva;
🟣 Irakli Mikiani;
🟣 Mikheil Aslikian;
🟣 Syuzi Iskandaryan;
🟣 Tarlan Gorchu.

Termin: czwartek, 28 października, 18:00
Miejsce: Dom Spotkań z Historią, ul. Karowa 20, Warszawie

Spotkanie odbywać się będzie w językach: polskim i angielskim (z tłumaczeniem symultanicznym).Wstęp wolny – limit miejsc zgodny z regulacjami antycovidowymi – nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych – zabierz ze sobą paszport COVID-owy.

Kategorie: Aktualności

Translate to