INTER3LAB

spacer artystyczny 29-31/10/2021

Spacer artystyczny to dużo więcej niż rodzaj artystycznej gry miejskiej – można porównać go do seansu filmowego, w którym widzowie stają się bohaterami opowiadanej historii.

Twórcy spaceru przygotują punkty, które będziesz po kolei odwiedzać. Każdy punkt to krótkie, około 10-15 minutowe doświadczenie skupione wokół wybranego zagadnienia.

Tematem jest uzdrawianie w kontekście wyzwań współczesności. Od efektów społecznych pandemii, poprzez opresje autorytarnych rządów, aż po konflikty zbrojne.

Projekt realizują artystki, animatorzy, praktyczki z Armenii, Azerbejdżanu, Białorusi, Chile, Gruzji, Kenii, Nigerii, Polski, Tunezji, Ukrainy, USA, Uzbekistanu i Wietnamu oraz redaktorzy IMI Radia – najbardziej wielojęzycznego radia w Polsce.

Rejestracja

kod bezpieczeństwa:
security code
Proszę wpisać kod zabezpieczający:

Wyślij zgłoszenie

W kalendarzu wyświetlają się tylko terminy, które są dostępne, więc warto się pospieszyć, aby mieć dogodny termin 🙂

Jedna osoba może zarezerwować maksymalnie dwa miejsca. Dla siebie i drugiej osoby w parze.

Jeżeli masz pytania dotyczące rejestracji albo potrzebujesz pomocy, zadzwoń pod numer +48 660 286 367 w godzinach 10:00-20:00 w każdy dzień roboczy lub napisz na adres: sendek.ms4@gmail.com.

Inter3Lab to interdyscyplinarny, międzynarodowy i międzysektorowy projekt z pogranicza sztuki współczesnej, radia, teatru, kina i dialogu międzykulturowego. Transkaukazja to międzynarodowy program i festiwal inspirowany współczesnym Kaukazem, realizowany co 2 lata. Oba te projekty spotkają się w Warszawie, a ich finałem będzie niezwykły Spacer Artystyczny (art-walk), który odbędzie się 29-31 października 2021.

Wejście na wszystkie wydarzenia projektu jest bezpłatne – projekt jest współfinansowany przez Urząd m. st. Warszawy. 

Translate to