Aktualności

Nowa osobowość w naszej Stacji! Maciej Ulewicz, czwartek godz. 19.00

Maciej Ulewicz – dziennikarz kulturalny telewizyjny i radiowy. Przez 10 lat związany z Radiem Pin, następnie z Radiem Bajka a w jeszcze wcześniejszych czasach z radiem Gdańsk. Współautor i współprowadzący program kulturalny „Kultura do Kwadratu” emitowany na antenie Polsat News 2.

Samozwańczy krytyk teatralny i filmowy. Swoimi gustami muzycznymi z chęcią dzieli się z miastem i światem. Twórca i producent serii płyt z muzyką basketball trikots günstig cudowną Pin in Pink 1, 2, 3, Pink in Pink 4, oraz  In Pink 5  będącą jednym z najważniejszych  elementów corocznej Kampanii Różowej Wstążki wspierającej walkę z rakiem piersi.

Swego czasu założyciel i lider kultowej teraz trójmiejskiej formacji IMTM, aktualnie wokalnie udzielający się w efemerycznej formacji Prince of Dreistadt and The Girls From Warchau Stadt Palast. Mówi dużo i dość głośno na tematy wszelakie, uważa się za dowcipnego, kocha jazz, podobno ma basketball trikots hipnotyczny uwodzicielski głos. Potrafi być pretensjonalny i uroczy. Pisze felietony i recenzje muzyczne w magazynie Sukces.

Komentarze
 1. Jarosław

  5 lat temu

  I to jest strzał w dziesiątkę!

 2. Katarzyna

  5 lat temu

  Dzień Dobry
  czy można prosić o powtórzenie pytania konkursowego!?

 3. Rene

  5 lat temu

  Panie Macieju – i znów jest nadzieja …. to jest dobra zmiana :))))))) uwielbiam Pana gust muzyczny dzięki Panu odkryłam nieznane wody muzyczne …. brakowało mi Pana!!!!

Note: Carousel will only load on frontend.
Translate to